Profil TotalGlass czyli szkło bez granic

Nowoczesna architektura wydobywa ze szkła jego lekkość i plastyczność – łączy je w wielkogabarytowe powierzchnie, tworzy z nich konstrukcje, jakich dotąd nie było w historii przeszkleń.

Duże przeszklenia

System TotalGlass znosi bariery między wyobraźnią architekta a materią budowlaną, jaką jest szkło. Pozwala na realizację śmiałych projektów architektonicznych. Dzięki niemu powierzchnie szklane mogą bez przeszkód wertykalnie wznosić się ku niebu i horyzontalnie rozciągać na otaczający pejzaż. System daje możliwość wykonania zabudowy do trzech metrów wysokości bez konieczności stosowania podziałów szkła.

Jedna płaszczyzna

Od strony wizualnej okna i drzwi z wykorzystaniem systemu TotalGlass układają się w idealną płaszczyznę szkła w zestawie z fasadą słupowo-ryglową. Można ją tworzyć w różnych konfiguracjach: duże przeszklenia stałe z oknami balkonowymi, drzwiami przesuwnymi, jak również połączenia strukturalne szyb. System umożliwia łączenie ich w dowolne konstrukcje, bez uszczerbku na estetyce i trwałości.

Farba to nie warstwa
to Monolit

Na stepach stosuje się farbę ceramiczną, która w trakcie hartowania wtapia się w szkło. Daje to efekt „wiecznej gwarancji” bez konieczności jakichkolwiek renowacji. Powstające w ten sposób przeszklenia – choć wydają się lekkie i delikatne jak samo szkło w swej naturze, w istocie są niezwykle trwałe i solidne.

TotalGlass by żyło się piękniej!
Dodatkowe pytania?

Nie na wszystkie pytanie udało się znaleźć odpowiedzi w naszym serwisie?
Bardzo prosimy o telefon lub choćby krótką informacje tekstową wysłana z formularza poniżej. Wszelkie sugestie pozwolą nam doskonalić informacje zawarte na stronie by każdego dnia stawać się lepszymi dla innych.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony firmowej na www.pinus-okna.pl