Kolorystyka TotalGlass

Prostota, elegancja, minimalizm, oryginalność, funkcjonalność, surowość zrównoważona ciepłymi elementami to znaki rozpoznawcze modernistycznej architektury. To jednocześnie wyróżniki systemu TotalGlass który jest naszą odpowiedzią na nowoczesną estetykę.

Cała konstrukcja ma niezwykle estetyczny, funkcjonalny i nowoczesny wygląd. Ze względu na specyfikę produktu tj.: okien drewnianych w okładzinie szklanej, istnieje ograniczona kolorystyka wyłącznie od strony zewnętrznej - powierzchnia szklana. Wnętrze może być pokryte lakierem bezbarwnym wydobywającym kontrasty i naturalne piękno użytego drewno lub dowolnym kryjącym kolorem, który dopasowujemy do charakteru wnętrza które ma uzupełnić.

Lakiery bezbarwne

Lakiery kryjące

Dodatkowo proces hartowania szkła jakiemu poddawana jest każda warstwa systemu TotalGlass ma za zadanie czynić go wyjątkowo odpornym na uderzenia i uszkodzenia mechaniczne.

Specyfika systemu daje szerokie możliwości jego zastosowania zarówno w apartamentowcach, budynkach rezydencjalnych, wysokiej klasy biurowcach oraz budynkach jedno i wielorodzinnych.

 

TotalGlass by żyło się piękniej!
Dodatkowe pytania?

Nie na wszystkie pytanie udało się znaleźć odpowiedzi w naszym serwisie?
Bardzo prosimy o telefon lub choćby krótką informacje tekstową wysłana z formularza poniżej. Wszelkie sugestie pozwolą nam doskonalić informacje zawarte na stronie by każdego dnia stawać się lepszymi dla innych.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony firmowej na www.pinus-okna.pl