Harmonia TotalGlass

System TotalGlass powstał w odpowiedzi na najnowsze trendy budowlane, w myśl idei: kamień – szkło - drewno. Elementy te, pozostające we wzajemnej równowadze, są wyzwaniem, a zarazem znakiem rozpoznawczym architektury modernistycznej. To synonim budownictwa nowej ery, z jednoczesnym poszanowaniem najlepszych budowlanych tradycji. Drewno to klasyka, kamień – nowoczesność, a szkło – spoiwo, które łączy to, co w architekturze najlepsze, w jakość na miarę XXI wieku.

Istotą systemu jest stworzenie idealnej harmonii pomiędzy tradycyjnym oknem drewnianym a unikatowym wyglądem wpasowującym się w ultranowoczesny styl architektoniczny. Od zewnętrznej strony widoczna jest wyłącznie szyba z estetycznym czarnym paskiem. Drewniane ramy i skrzydła, które widać tylko od wewnątrz, nadają pomieszczeniom wizualne ciepło i przytulność.

System TotalGlass jest naturalnym łącznikiem między chłodem kamienia a ciepłem drewna. Idea czystego szkła stanowiącego izolator pomiędzy Światem Ciepła i Światem Zimna, pozwalający jednocześnie zajrzeć do każdego z tych światów nawzajem, znany jest ludzkości od dawna. Jednak dopiero teraz za sprawą SYSTEMU TOTALGLASS pomysł tak surowych połączeń wydaje się być naprawdę atrakcyjny. Bo tam, gdzie harmonijnie łączą się światy, jest TotalGlass.

KAMIEŃ

to chłód ale i nowoczesność. To materiał który zakorzeniony jest w budownictwie od zawsze

SZKŁO

to spoiwo które łączy to co w architekturze najlepsze, w jakość na miarę XXI wieku

DREWNO

to klasyczny synonim ciepło, od wewnątrznej strony profilu TotalGlass nadaje wnętrzu przytulności

DLA DOMÓW OTWARTYCH NA PRZESTRZEŃ

SYSTEM TOTALGLASS został zaprojektowany i wykonany z największą precyzją, nawiązując do najnowszych trendów. Nic tak nie wydobywa uroku nowoczesnej, modernistycznej architektury jak duże przeszklenia.

Architektura XXI wieku otwiera się na nową panoramę przestrzeni. Umożliwiają to konstruowane bez ograniczeń typowej stolarki okiennej powierzchnie szklane. To za ich sprawą otoczenie budynku przenika do jego wnętrza. Poszerza się horyzont, bo szerokie okna usuwają bariery między zewnętrzem a wnętrzem domu. Tak duże przeszklenia pozwalają niemal poczuć że wprowadzamy nasz ogród do domu i stajemy się jego częścią mimo iż nadal pozostajemy wewnątrz.

Widoczne od wewnątrz drewniane ramy i skrzydła SYSTEMU TOTALGLASS pozwalają łączyć klimat „domowego ogniska” z panoramą zewnętrznego pejzażu. Zewnętrznie okna i drzwi systemu połączone w różnych konfiguracjach, w zależności od potrzeb klienta, tworzą idealną płaszczyznę szkła harmonizującą zarówno z nowoczesną bryłą budynku, jak i pięknem otaczającej go natury.

 
 

TotalGlass by żyło się piękniej!
Dodatkowe pytania?

Nie na wszystkie pytanie udało się znaleźć odpowiedzi w naszym serwisie?
Bardzo prosimy o telefon lub choćby krótką informacje tekstową wysłana z formularza poniżej. Wszelkie sugestie pozwolą nam doskonalić informacje zawarte na stronie by każdego dnia stawać się lepszymi dla innych.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony firmowej na www.pinus-okna.pl